Dołącz do Systemu Jakości Certyfikowany Produkt i pojedź z nami na targi INDAGRA 2020!

Współpraca branży przetwórstwa owocowo-warzywnego jest bardzo ważna w promocji produktów z owoców i warzyw oraz budowania ich pozytywnego wizerunku, wpływającego na sprzedaż. Dotyczy to nie tylko rynku krajowego, ale i europejskiego – z tego też powodu, dla uczestników Systemu Jakości Certyfikowany Produkt (CP), stworzyliśmy możliwość uczestnictwa w międzynarodowych targach INDAGRA 2020, odbywających się w Rumuni.

System Jakości Certyfikowany Produkt (CP) to porozumienie uczestników branży, którzy stawiają na jakość i chcą wspólnie edukować konsumentów, wskazując im produkty z owoców i warzyw, na które warto zwracać szczególną uwagę. Każdy produkt, który producenci i przetwórcy chcą oznaczyć znakiem CP musi spełnić określone wymagania. Pozwala to utrzymywać pozytywny wizerunek znaku, a co za tym idzie, zaufanie konsumentów do produktów nim oznaczonych.

Działania promocyjne, prowadzone w ramach Systemu Jakości Certyfikowany Produkt (CP), wspierają producentów i przetwórców w wielu obszarach, wpływających również na możliwości biznesowe.
Z tego też powodu w 2020 r. umożliwiamy uczestnikom Systemu wzięcie udziału w międzynarodowych targach na specjalnych warunkach. Targi INDAGRA to doskonała możliwość promocji innowacyjnych przetworów z owoców i warzyw.

Zapraszamy!

Jak się zgłosić do Systemu Jakości Certyfikowany Produkt (CP)?

System Jakości Certyfikowany Produkt (CP) jest otwarty dla wszystkich producentów i przetwórców posiadających w swojej ofercie produkty z owoców lub warzyw spełniające wymogi jakościowe Systemu lub tych, którzy chcą takie produkty wprowadzić.

Do Systemu Jakości Certyfikowany Produkt (CP) można zgłosić produkty należące do wskazanych kategorii:

  • Soki owocowe, warzywne, warzywno-owocowe/owocowo-warzywne
  • Nektary i napoje owocowe, warzywne i warzywno-owocowe/owocowo-warzywne
  • Smoothies owocowe, warzywne i warzywno-owocowe/owocowo-warzywne
  • Musy owocowe, warzywne i warzywno-owocowe/owocowo-warzywne
  • Mrożonki, sałatki, susze, powidła
  • Inne produkty z owoców i/lub warzyw.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Toba niezwłocznie!